Hudebně - výtvarná dílna pro děti z mateřských škol s názvem „PRŠÍ, PRŠÍ!“

vloženo: 25.října 2018, autor:

Projekt MAP II v ORP Bystřice pod Hostýnem zaštítil hudebně - výtvarnou dílnu pro děti z mateřských škol s názvem „PRŠÍ, PRŠÍ!“

Malá technická univerzita navštíví školky v ORP Bystřice pod Hostýnem

vloženo: 19.října 2018, autor:

Malá technická univerzita navštíví školky v ORP Bystřice pod Hostýnem.

Pozvánka na seminář pro žadatele ve 2. výzvě MAS z IROP (MAS Podhostýnska, z.s. – IROP – Hasičské vybavení)

vloženo: 15.října 2018, autor:

Zde si můžete stáhnout pozvánku na seminář pro žadatele v 2. výzvě MAS Podhostýnska, z.s. – IROP – Hasičské vybavení a dále také prezentaci ke školení. Seminář se bude konat 26.10.2018 v kancelářu MAS Podhostýnska od 9:00.

Informace o projektu MAP II

vloženo: 12.října 2018, autor:

Zde si můžete stáhnout krátkou prezentaci s informacemi o projektu MAP II.

Plán vzdělávacích aktivit projektu MAP2

vloženo: 1.října 2018, autor:

Zde si můžete stáhnout plán vzdělávacích aktivit realizovaných v rámci projektu MAP II.

Vyhlášena 2. Výzva z IROP - Hasičské vybavení

vloženo: 28.září 2018, autor:

Dne 28. 09. 2018 byla vyhlášena 2. výzvu k předkládání žádostí o podporu z Integrovaného regionálního operačního programu s názvem MAS Podhostýnska, z.s. – IROP – Hasičské vybavení

12345678910...